• info@sfgumruk.com.tr
  • 0(312) 812 11 11
KURUMSAL

SF bir hizmet sektörü olarak insan gücü ve yönetim anlayışı ile birleştirdiği ilkeleri kullanarak sunduğu hizmetlerde her zaman başarıya ulaşmıştır.

SF'nin güçlü kadrosu özellikle DIŞ TİCARET, İTHALAT, İHRACAT ve GÜMRÜK DANIŞMANLIĞI, NAKLİYE ORGANİZASYONU, ACENTELİK HİZMETLERİ ve ANTREPO LOJİSTİK HİZMETLERİNDE yüksek tecrübeli uzmanlardan oluşmuştur.

SF bilgili, bilinçli ve güvene dayalı yürüttüğü iş ilişkileri sayesinde daima en hızlı hizmet verebilecek kapasiteye sahip olmuştur. Bu çerçevede S&F Türk gümrük idarelerin yanı sıra kamu ve özel kuruluşlar nezdinde de tanınır bir firmadır.

SF hızla gelişen dünyamızda ve globalleşen ekonomide kendisini teknolojinin en son imkanlarından faydalanmak suretiyle günümüzün iletişim araçlarına sahip olarak zaman kaybını önleyerek sizleri daima en güncele ulaştırır.

SF hizmet verdiği firmalara her zaman en doğru bilgiyi açık şekilde vermeyi, onların hak ve menfaatlerini en iyi şekilde koruma bilinci ile aynı zamanda kendisine emanet edilen firmaların ticari sırlarını saklamayı temel ilkesi olarak kabul etmiştir.

SF Türkiye Cumhuriyeti'nin bütün topraklarında hizmet verebilecek kapasiteye sahip olup işlerini sipariş aşamasından belirtilen yere teslimine kadar tüm ayrıntılarıyla birlikte yürütebileceğini taahhüt eder.

SF'den bu kalitede hizmet almak isterseniz bizi arayınız. Başarılı ve sonuç alıcı bir işbirliğini ve dayanışmayı garanti edersiniz.

Size hizmet görevimizdir.

Saygılarımızı sunarız.

SF Şirketler Grubu Yönetim Kurulu